Prosimy o pomoc dla Julii
"Człowiek jest wielki nie przez to,
co ma, nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym dzieli się z innymi."


Jan Paweł II


Dziękujemy

Dziękujemy ...

Wszystkim osobom zaglądającym na stronę Julki przede wszystkim za to, że jesteście, że interesuje Was los naszej córeczki, że nie jesteście obojętni. Z całego serca dziękujemy, że przekazujecie 1 % na naszą córeczkę, że wpłacacie darowizny na subkonto w Fundacji, że zbieracie nakrętki.

Dlaczego o tym znów piszę? Bo chcemy, żebyście wiedzieli, że swoją dobrocią i pamięcią robicie nieustannie, najlepsze zakupy pod słońcem. Oto ich lista za obecny rok:

- fizjoterapię 8200 zł

- leki, środki opatrunkowe 1800 zł

- terapię Johannesa 1150 zł (dotychczas)

- wizyty u specjalistów 200 zł

- dopłatę do pionizatora Małpki 400 zł

- okulary korekcyjne 380 zł

Wszystkie pozycje z tej listy zostały sfinansowane dzięki Wam, gdyż w rozliczeniu podatkowym za rok 2014 pamiętaliście o naszej Juleczce. Dzięki temu, że przekazałeś 1% podatku na rehabilitację i sprzęt, Julka codziennie odwdzięcza się pokonując własne bariery, nabywając nowych umiejętności, pokazując swój charakterek.

Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za to, że poprzez te gesty pomagacie nam walczyć z chorobą, która dotknęła naszą córkę. Bez Waszej pomocy nie poradzilibyśmy sobie tak dobrze, dzięki Wam łatwiej nam pokonywać bariery, jakie codziennie stawia nam na drodze choroba Julki.

Julka też bardzo dziękuje, czego dała wyraz przepiękną pracą plastyczną.